Δικτυακά

Δικτυακά
Δικτυακά
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter network media converter

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Networking standard..

TP-LINK 10/100Mbps WDM network media converter

TP-LINK 10/100Mbps WDM Media Converter. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Networking standard..

TP-LINK 1000base-BX WDM SFP Module 1250 Mbit/s

TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data t..

TP-LINK Gigabit Multi-mode Media Converter network media converter 850 nm

TP-LINK Gigabit Multi-Mode Media Converter. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Networking stan..

TP-LINK TL-POE2412G PoE adapter Gigabit Ethernet 24 V White

TP-LINK TL-POE2412G. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000..

TP-LINK TL-POE4824G PoE adapter Gigabit Ethernet 48 V White

TP-LINK TL-POE4824G. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000..

Οι φωτογραφίες στα προιόντα καθώς και η περιγραφή τους, βασίζεται στα στοιχεία που λαμβάνουμε από τις εταιρίες / επίσημους αντιπρόσωπους κάθε φορά και είναι ενδεικτικές. Ενδέχεται η φωτογραφία του προιόντος να μην ανταποκρίνεται πλήρως στο κάθε προιόν, για λόγους διαφορετικής διαθεσιμότητας ανά περιοχή / χώρα.